Dzień Babci i Dziadka w Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu

         Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych, krótkich dni. Mimo to, w tym wydawałoby się smutnym miesiącu, są dwa niezwykłe dni, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu serduszka biją mocniej. Jest to święto naszych kochanych i niepowtarzalnych babć i dziadków. Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Bukowiu wpisany jest Dzień Babci i Dziadka.

         23 stycznia 2013 r. uczniowie klas „0” - III specjalnie z tej okazji przygotowali się do występu artystycznego, na którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, jak i wokalno- taneczne, wręczyły własnoręcznie wykonane upominki, złożyły życzenia i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

         Po przywitaniu licznie przybyłych gości, uczniowie wszystkich klas zaprezentowali swój program artystyczny. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Wielką przyjemność sprawiły babciom, dziadkom, a nawet prababciom, drobne, własnoręcznie wykonane upominki, wręczane przez wnuków.

         Dzieci do występu przygotowały wychowawczynie klas „0”-III, panie: A. Jazłowiecka, A. Kuligowska, W. Poźniak, D. Margalska, a także pani H. Skupińska- muzyczka ucząca w naszej szkole.

         Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli tak dumni ze swych wnuków, jak w tym dniu.

 

                                                                  Opracowała nauczycielka PSP w Bukowiu

                                                                             mgr Dagmara Margalska