Dzień Babci i Dziadka

 

 

 

21 i 22 stycznia to dni wyjątkowo sympatyczne – poświęcone naszym babciom i dziadkom. W Dniu Babci i Dniu Dziadka w sposób szczególny chcemy wyrazić im wdzięczność za troskę, oddanie i bezgraniczną miłość, którą okazują nam na każdym kroku. Nasi dziadkowie kochają, wspierają, pocieszają i są przy nas zawsze, służąc swoją radą – bo dla nich jesteśmy najważniejsi.

W środę 29 stycznia uczniowie gościli w swoich progach babcie i dziadków, dla których wraz z wychowawczyniami przygotowali specjalny program artystyczny. Dzieci zaprezentowały spektakl, były też tańce, piosenki i wiersze – każdy z małych artystów miał szansę powiedzieć kilka ciepłych słów swoim gościom. Babcie i dziadkowie byli zachwyceni, wzruszeni i dumni ze swoich wnuków, a na zakończenie, wraz z najlepszymi życzeniami i gorącymi uściskami, otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane prezenty.

Przy aromatycznej kawie i słodkim poczęstunku, seniorzy mogli podzielić się wrażeniami z występu i radością z posiadania tak utalentowanych wnuków.

ZDJĘCIA

Przewodnicząca SU

Magdalena Rachlak