Serdecznie witamy na stronie Publicznej Szkoly Podstawowej w Bukowiu

Category Archives: Sport szkolny

Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV-VI oraz klas VII

Na zakończenie ferii zimowych 25.01.2018 r . zorganizowano w Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV-VI oraz klas VII
.
ORGANIZATORAMI zawodów byli:
• Wójt Gminy Wilków
• Dom Kultury Wilków
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukowiu
• Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu
Wyniki zawodów
DZIEWCZĘTA klasa VII
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce –Agata Poźniak – Bukowie
II miejsce- Dominika Kapuśniak-Bukowie
CHŁOPCY klasa VII
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – Wojciech Kissler-Wojciechów
II miejsce –Aleksander Łambucki –Bukowie
III- miejsce- Sebastian Paschalis-Wojciechów
IV miejsce- Patryk Sulima-Wojciechów

DZIEWCZĘTA klasa VI- i mł.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce- Hanna Raduchowska – Pszeniczna
II miejsce- Marta Bernacka – Pągów

CHŁOPCY klasa VI i mł.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce- Kevin Raduchowski-Pszeniczna
II miejsce-Fabian Mazur – Wojciechów
III miejsce- Paweł Durka- Wilków
IV miejsce-Kacper Szota-Wilków
Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami i medalami , ,które zostały wręczone przez Pana Wójta Gminy Wilków Bogdana Zdyba i Arkadiusza Kacprzaka. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Wilków. Organizator serdecznie dziękuję za przybycie na zawody, a także wszystkim ,którzy przyczynili się do organizacji zawodów, a sponsorom za wsparcie imprezy. Gratuluję zwycięzcom turnieju i życzę dalszych sukcesów sportowych.
🏺👍😀

Zdjęcia z FB

SZKOLNY Turnieju Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV-VII

Dnia 11 stycznia 2018 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu odbył się SZKOLNY Turnieju Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV-VII
Oto wyniki :
DZIEWCZĘTA rocznik 2005 i mł

I miejsce -Jagoda Tomala klasa- VI
II miejsce – Martyna Simlat -klasa -VI
III miejsce -Marcelina Sulikowska klasa -V
IV m -Jagoda Marczenko klasa V
V-VI m-Hanna Huk kl. VI
V-VI m- Kinga Mazurek kl. V

DZIEWCZĘTA rocznik 2004

I miejsce – Nikola Mazurek –klasa VII
II miejsce -Paulina Suchodolska- klasa VII
III miejsce-Agata Poźniak klasa VII
IV miejsce-Martyna Piątek kl. VII
V miejsce- Dominika Kapuśniak-klasa VII

CHŁOPCY rocznik 2004
I miejsce – Wojciech Kissler-klasa VII
II miejsce- Aleksander Łambucki -klasa VII
III miejsce- Patryk Sulima -klasa VII
IV miejsce- Marcel Ślęzak -klasa VII
V-VI miejsce Sebastian Paschalis – klasa VII
V-VI miejsce- Olaf Łuszczyński- klasa VII
VII miejsce –Bartosz Konefał –klasa VII

CHŁOPCY rocznik 2005 i mł.

I miejsce – Fabian Mazur klasa V
II miejsce- Paweł Suchart klasa VI
III miejsce-Oliwier Radek klasa VI
IV m-Tomasz Mozgowiec klasa V
V m- Jędrek Załoga klasa IV
VI m- Przemysław Asztemborski klasa IV

Gratuluję zwycięzcom turnieju i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Zdjęcia na FB

Mikołajkowy Konkurs skoku wzwyż

Mikołajkowy Konkurs skoku wzwyż w kategorii dziewcząt i chłopców oraz uroczyste podsumowanie sukcesów sportowych za 2016 r.
WYNIKI MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU SKOKU WZWYŻ -BUKOWIE 05.12.2016r.
MEDALIŚCI oraz klasyfikacja końcowa w kategorii:
DZIEWCZĘTA
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce- Wiktoria Lisak
II miejsce – Zuzanna Załoga
III miejsce- Martyna Piątek
IV m- Hanna Huk
V m- Paulina Suchodolska
VI m- Jagoda Marczenko
CHŁOPCY
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce- Marcel Ślęzak
II miejsce- Olaf Łuszczyński
III miejsce- Aleksander Łambucki
IV m- Sebastian Paschalis
V m- Fabian Mazur
VI m-Wojciech Kissler
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZAWODÓW!

Nagrody i wyróżnienia dla zawodników
Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Orlik?
w Bukowiu za 2016r.
Wyróżnienie dla drużyny dziewcząt uczestniczek zawodów Powiatowych i Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Jagoda Marczenko
Dominika Kapuśniak
Martyna Piątek
Paulina Suchodolska
Hanna Huk
Agata Pożniak
Marcelina Sulikowska
Maja Paschalis
Zuzanna Załoga
Wiktoria Lisak
Wiktoria Sulima

Najlepsi zawodnicy sportowcy naszego klubu w 2016 roku

Jagoda Marczenko klasa IV

Wojciech Kissler klasa VI

Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu i nagrodzonym oraz życzę dalszych sukcesów sportowych.

Fotorelacja na Facebooku

Gminny Turniej w Halową Piłkę Nożną dziewcząt

W Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu
25 października 2016 r. odbył się Gminny Turniej w Halową Piłkę Nożną dziewcząt szkół podstawowych w ramach rozgrywek SZS ,,Opolskie? w Opolu .
W zawodach udział wzięły drużyny z następujących szkół:
? Zespół Szkolno- Przedszkolny w Idzikowicach
? Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukowiu
Oto wyniki i przebieg zawodów :
? Bukowie -Idzikowice 4:1
Kolejność końcowa turnieju
? I miejsce – PSP w Bukowiu 3 pkt -4:1
? II miejsce – ZSP w Idzikowicach 0 pkt -1:4
Do dalszych rozgrywek zakwalifikowała się drużyna z PSP w Bukowiu w składzie ( Paulina Suchodolska, Agata Poźniak, Nikola Mazurek, Dominika Kapuśniak, Martyna Piątek , Zuzanna Załoga ,Jagoda Tomala, Wiktoria Sulima i Wiktoria Lisak i M.Simlat) i swoich sił spróbują z drużynami powiatu namysłowskiego.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom turnieju i życzę dalszych sukcesów sportowych .

Arkadiusz Kacprzak

14612567_1222903477774227_6418882191945459391_o 14853131_1222903377774237_1634655569003239582_o 14859801_1222903381107570_504700172240321810_o 14882356_1222903364440905_6925094009896004328_o 14915280_1222903187774256_8316973881391664680_n 14917266_1222903521107556_3388490894734093393_o

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 23.09.2016 r. na Błoniach w Namysłowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W kategorii chłopców klas VI bardzo dobre V miejsce zajął Wojciech Kissler uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Bukowiu . Pozostali uczestnicy zawodów powiatowych to:Dominika Kapuśniak, Agata Poźniak, Martyna Piątek, Paulina Suchodolska, Marcel Ślęzak, Jagoda Marczenko, Maja Paschalis oraz Wiktoria Lisak. Dziękuję i życzę powodzenia na następnych zawodach

14424968_1187388597992382_1942923060093509532_o 14425394_1187388717992370_5117140693261865215_o 14435219_1187388604659048_6092725325522892324_o 14444738_1187388587992383_6604444234561737733_o 14445199_1187388731325702_8914644172819088874_o

XIII Wiosenne Biegi Przełajowe

Dwa medale i kilka czołowych miejsc przywieźli nasi uczniowie
z XIII Wiosennych Biegów Przełajowych, które odbyły się 22 kwietnia 2016 roku na leśnych trasach biegowych obok boiska w Kup.
Najlepiej na tych zawodach spisali się Jagoda Marczenko która ukończyła rywalizację na II miejscu zdobywając srebrny medal w biegu na 500 m III klas dziewcząt oraz Bartosz Mela zajął III miejsce w biegu na 800 m chłopców klas VI tuż za podium po wspaniałym biegu te zawody zakończyła na IV miejscu Wiktoria Cybulska.
Dziękuję pozostałym uczestnikom zawodów za godne reprezentowanie szkoły na zawodach . Oto oni :
Martyna Piątek , Wiktoria Sulima, Wiktoria Lisicka, Dominika Kapuśniak, Jagoda Tomala, Zuzanna Załoga, Maja Krupińska, Ania Belczak, Maja Paschalis, Daria Sikora, Antosia Bartczak, Patryk Bułajewski, Wojciech Kissler, Marcel Ślęzak, Szymon Huk, Panek Kacper, Kuba Asztemborski , Przemek Asztemborski, Piotr Picheta oraz Jędrek Załoga.
Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów

13029560_1082640621800514_633933065064326327_o 13055788_1082640211800555_6765963545438619232_o

Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców

Komunikat z Gminnych Mistrzostw w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców.
Zawody odbyły się we wtorek 12.04.2016 r na kompleksie sportowym przy Publicznym Gimnazjum w Wilkowie
W kategorii dziewcząt w rozgrywkach systemem ?każdy z każdym ? I miejsce zajęła nasza drużyna i awansowała na zawody powiatowe do Namysłowa.
Drużyna grała w składzie ( W. Cybulska, N. Mazurek, A. Poźniak, M. Piątek , W. Sulima, W. Lisicka, D. Kapuśniak, J. Tomala, D. Wojsa i Z. Załoga
Natomiast reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców zajęła II miejsce ulegając ZSP w Idzikowicach i wygrywając SP Dębnik.
Skład naszego zespołu: P. Bułajewski, Sz. Wypart, P. Sulima, B. Mela, K. Maśek, W. Kissler, M. Ślęzak, O. Łuszczyński A. Ślimak i A. Łambucki.
Najlepszymi zawodnikami turnieju w naszych drużynach byli : Wiktoria Cybulska i Szymon Wypart

Dziękuję za walkę i zaangażowanie na boisku.

Opiekun drużyn : Arkadiusz Kacprzak

12977208_1078318002232776_7364726732284807012_o

 

Wiosenny Konkurs Skoków na Skakance

Wiosenny Konkurs Skoków na Skakance klas I-VI PSP BUKOWIE
Z OKAZJI PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

12141067_1057597080971535_4685111517254084352_oWyniki zawodów :

KLASA VI
I miejsce -PATRYK BUŁAJEWSKI
II miejsce- SZYMON WYPART
III miejsce-KACPER JANY
KLASA V
I miejsce-WOJCIECH KISSLER
II miejsce-AGATA POŹNIAK
III miejsce-DOMINIKA KAPUŚNIAK
KLASA IV
I miejsce- MARTYNA SIMLAT
II miejsce -JAGODA TOMALA
KLASA III
I miejsce -MARTA BIŃKOWSKA
II miejsce- MARCELINA SULIKOWSKA
III miejsce-JAGODA MARCZENKO
KLASA II
I miejsce-NATALIA KONEFAŁ
II miejsce-KACPER PANEK
III miejsce-PRZEMYSŁAW ASZTEMBORSKI
KLASA I
I miejsce-SZYMON HUK
II miejsce -ANTOSIA BARTCZAK
III miejsce-ANIA BELCZAK

12888734_1057597014304875_3705381522709372133_o12523833_597414803754466_1923097216949662598_n 995382_597414673754479_694276509592691358_n

więcej zdjęć TUTAJ