Noc z Andersenem 2017

Noc z Andersenem w Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu.

DSC00140Wieczorem 28 kwietnia b.r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Nocy z Andersenem. Ta impreza jest przygotowywana we współpracy szkoły i biblioteki. Odbywa sięę już od samego początku swojego istnienia i cieszy się ogromnym powodzeniem, a nasi milusińscy czekajęą na to wydarzenie cały rok.

Noc z Andersenem ma za zadanie propagować idee czytania dzieciom i przez dzieci, dlatego staramy sięę, aby zapraszać na tęę uroczystość ciekawe osoby. W tym roku gościliśmy panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bukowiu. Panie przygotowały dla dzieci pyszne ciasto i goręące kakao. Urozmaiceniem wieczoru były, przygotowane przez naszych Gości, kalambury. Dały one dużşo radości i wywołały salwy śmiech i liczne brawa.

Po tradycyjnej jużş kolacji nadszedł czas na zabawy, konkursy i tańce. Bawiliśmy sięę do godz. 3:00, po czym uczniowie udali sięę na spoczynek, ale po emocjach całego wieczoru  sen długo nie chciał przyjść. Ranek przeznaczony był do posprzęątania klas, złożşenia materaców. Zmęęczone, senne, lecz zadowolone dzieci odebrali rodzice. Zdjęęcia z tego wydarzenia szkolnego możşna obejrzeć tutaj: ZDJĘCIA

Relacjęę zdali:

Joanna Kapłon

Joanna Wojciechowska

Arkadiusz Kacprzak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *