Dzień Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

DSC08518

Dzień Edukacji Narodowej to okazja, by podziękować nauczycielom za trud nauczania i wychowania. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują.

Z tej okazji uczniowie klasy VI oraz V, pod opieką opiekunki samorządu uczniowskiego ? pani Anny Danielczyk, zaprezentowali program artystyczny: recytowali wiersze, składali życzenia, podziękowania i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Kolejną atrakcją była gala wręczenia orderów. Wszyscy pracownicy naszej szkoły otrzymali spersonalizowane ordery. Gest ten wywołał wiele uśmiechu i wzruszeń. Na koniec przedstawiciele z klas IV-VI, pod kierunkiem pań Joanny Kapłon i Joanny Wojciechowskiej, zaprezentowali montaż słowno-muzyczny „Rzepki” Juliana Tuwima. Owacjom nie było końca.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Wypart, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia i podziękowania złożyła również Rada Rodziców, a na ręce Pani Dyrektor dla wszystkich pracowników naszej szkoły złożyła słodki upominek.

kosz

zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć TUTAJ

Anna Danielczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *